حدیث دیگران
  • صفحه اصلی
  • حدیث دیگران
  • خاطره یک راننده تاکسی از کورس گذاشتن با بنز آیت الله هاشمی

خاطره یک راننده تاکسی از کورس گذاشتن با بنز آیت الله هاشمی

هاشمی آدم خوبی بود مردم دوستش داشتند.

  • جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵
آنچه می‌خوانید بخشی از یک گزارش بلند است که دیدگاه‌های همسایه‌ها و اهالی محل و ساکنان منطقه جماران از زندگی و همجواری با آیت الله هاشمی رفسنجانی را روایت کرده است.

 

به گزارش  خبرآنلاین، در بخشی از این گزارش راننده تاکسی خط جماران ـ تجریش نقل می‌کند: «ما وقتی توی ایستگاه تاکسی بودیم می‌دیدیم که با بنزش می‌رفت یا می‌آمد. اتفاقاً چند ماهی بود که بنزش را عوض کرده بود، روز قبل از فوتش سرخط منتظر مسافر بودم ساعت 8 و نیم صبح بود دیدم آقای هاشمی سوار بر بنزش خلاف جهت مسیر معمول هر روز از جلوی ما عبور کرد و رفت. پیش خودم گفتم چرا امروز آقای هاشمی خلاف جهت هر روز می‌رود. در کل آدم خوبی بود مردم دوستش داشتند.»

او ادامه می‌دهد: «سال ۸۵ یک پیکان داشتم همیشه دو موتور سوار ماشین آقای هاشمی را اسکورت می‌کردند. آن روز داشتم سوار بر پیکانم که خوب هم گاز می‌خورد می‌رفتم، از پشت سر شنیدم می گویند پیکان برو کنار و راه و باز کن؛ در آینه دیدم ماشین آقای هاشمی پشت سر من است نرفتم کنار گازش را گرفتم. چند بار دیگر اعلام کردند پیکان برو کنار و راه و باز کن، نرفتم تا بالاخره یکی از موتورهای اسکورت جلو آمد و من را به کنار فرستاد و ماشین حامل آقای هاشمی و اسکورتش سریع از کنار پیکان من رد شدند این هم خاطره من بود با اکبرآقا.»