بازدید
  • صفحه اصلی
  • بازدید
  • بازدید آیت الله هاشمی رفسنجانی از دانشگاه آزاد اسلامی گلبهار

بازدید آیت الله هاشمی رفسنجانی از دانشگاه آزاد اسلامی گلبهار

فروش برخی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در دولت مهرورزی!!

  • شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳

آیت الله هاشمی رفسنجانی در ادامه سفر به استان خراسان رضوی عصر امروز از مجتمع دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در شهر گلبهار بازدید کرد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی در ادامه سفر به استان خراسان رضوی عصر امروز از مجتمع دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در شهر گلبهار بازدید کرد.

رییس هیئت امنا و هیئت موئسس دانشگاه آزاد اسلامی در جمع دانشگاهیان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی شهرهای مشهد، چناران و گلبهار، با ابراز خرسندی ار رونق مجدد این مجتمع دانشگاهی گفت : چه توجیهی داشت مسئولین گذشته در دوسال قبل این سرمایه ارزشمند علم و دانش کشور را به فروش گذاشته بودند؟!

آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از بازدید و شنیدن گزارشهای مسئولین برای آینده این مجتمع دانشگاهی گفت : اینجا شهرکی برای شرکت های مهم دانش محور خواهد بود تا طرح های مهم و پروژه های تحقیقاتی دانشجویان را که از مرحله پایلوت گذشتند، مهندسی و تجاری سازی کنند.

در آغاز این دیدار دکتر مهربانی رئیس مجتمع دانشگاهی گلبهار ، دکتر علمی نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی در استان خراسان رضوی ، شمالی و جنوبی و آیت الله مروجی امام جمعه گلبهار ضمن ارائه گزارشی از اوضاع دانشگاهی و فرهنگی، اظهار امیدواری کردند سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی منشا خیر و برکات شود.

در حاشیه سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی به مشهد مقدس ظهر امروز دکتر علی لاریجانی ، رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در محل اقامت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که آیت الله واعظ طبسی نماینده ولی فقیه و تولیت آستان قدس رضوی حضور داشت ، درباره مسائل مهم سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بحث و تبادل نظر شد.

تصاویر ضمیمه