اخبار
  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • مناظره محمد قوچانی و پرویز امینی درباره آیت الله هاشمی رفسنجانی

مناظره محمد قوچانی و پرویز امینی درباره آیت الله هاشمی رفسنجانی

نهمین قسمت از فصل جدید برنامه مصیر به صورت مناظره به بررسی «اندیشه های فرهنگی و اجتماعی آیت الله هاشمی رفسنجانی» می پردازد.
مناظره محمد قوچانی و پرویز امینی درباره آیت الله هاشمی رفسنجانی

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، نهمین قسمت از فصل جدید برنامه مصیر به صورت مناظره به بررسی «اندیشه های فرهنگی و اجتماعی آیت الله هاشمی رفسنجانی» می پردازد و یکشنبه شب ۶ دی ماه ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه چهار سیما می رود. مهمانان برنامه محمد قوچانی؛ روزنامه نگار و دکتر پرویز امینی؛ تحلیلگر و استاد دانشگاه هستند. گفتنی است قسمت قبل برنامه «مصیر» به بررسی «آرا و اندیشه های سیاسی و اقتصادی آیت الله هاشمی رفسنجانی» با حضور مهندس محمد عطریانفر و مهندس عباس سلیمی نمین اختصاص یافته بود.
پخش فصل جدید برنامه تلویزیونی «مصیر» با هدف بازخوانی و نقد اندیشه متفکران مسلمان از دهم آذر ماه آغاز شده است. این برنامه که در فصول قبلی به بررسی آراء اندیشمندانی چون شهید مطهری، شهید بهشتی و امام موسی صدر پرداخت، در فصل جدید خود به نقد و بررسی آرا و اندیشه های آیت الله مصباح یزدی و آیت الله مهدوی کنی پرداخته است.
مجموعه ی «مصیر» به تهیه کنندگی کاوه امیری جاوید و پژوهشگری هدی محمدی و اجرای محمدمهدی ابراهیمی نصر در گروه اجتماعی شبکه چهار سیما تولید می شود.