اخبار
  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • افتتاح مدرسه شش‌ کلاسه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی روستای احمدکندی

افتتاح مدرسه شش‌ کلاسه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی روستای احمدکندی

نام هاشمی کم کم دارد به عنوان نماد علم و درایت و اعتدال وارد فرهنگ مردم ایران می شود و مطمئناً روزی در زمره بزرگان تاریخ چندهزار ساله ایران از ایشان یاد خواهند کرد.
افتتاح مدرسه شش‌ کلاسه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی روستای احمدکندی

زنجان (پانا) - آموزشگاه شش‌کلاسه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی روستای احمدکندی با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد و 500 میلیون ریال و با زیربنای 969 متر مربع به بهره برداری رسید.

 

در این مراسم نماینده مردم شهرستان ایجرود در مجلس، امام جمعه، فرماندار، مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و جمعی از مردم روستای احمدکندی حضور داشتند.

مدرسه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی واقع در روستای احمدکندی با داشتن 6 کلاس درس، نمازخانه، کارگاه آموزشی و تجهیزات یکی از نیازهای اساسی حوزه آموزشی این منطقه را مرتفع کرده است.

در این مراسم، دانش آموزان به پاس قدردانی از ساخت و افتتاح مدرسه جدید روستای احمدکندی، سروده ها و دلنوشته‌های خود را تقدیم و قرائت کردند.

پروژه احداث آموزشگاه 6 کلاسه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با مشارکت خیرین روستای احمدکندی و با پیشرفت 30 درصدی و هزینه کرد 3 میلیارد ریال توسط رجب گلمحمدی از خیرین روستای احمدکندی شروع شد و ادامه فرایند احداث به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان واگذار و در سال جاری همزمان با هفته دولت به بهره‌برداری رسید.